فراخوان داوری در یازدهمین دوره جشنواره وب و موبایل ایران

0

به گزارش «فارسی مچ»، دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران خبری تحت عنوان «فراخوان دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران برای بازبینی فرآیند داوری در یازدهمین دوره» را منتشر کرده است.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل  گزارش دبیرخانه جشنواره وب و موبایل ایران ، یکی از دغدغه‌های هرسالهٔ ما در جشنواره وب و موبایل ایران بهبود فرایندهای داوری است. امسال به پیشنهاد هیئت‌داوران جشنواره دهم، بر آن شدیم تا گروه‌بندی‌های جشنواره و همچنین تعاریف مربوط به گروه‌ها را بازبینی کنیم.
در خصوص فرایندهای داوری از شما دوستان تقاضا داریم تا درصورتی‌که تجربهٔ داوری در هر جشنواره‌ای به‌غیراز جشنوارهٔ وب و موبایل ایران رادارید، در جهت بهبود فرایندهای داوری تجربیات خود را با ذکر نام مسابقه یا جشنواره‌ای که در آن به‌عنوان داور حضور داشتید برای ما ارسال کنید تا ما بتوانیم از تجربیات و نظرات ارزشمند شما برای بهبود فرآیندهای داوری جشنواره وب و موبایل ایران بهره‌مند شویم.
از شما تقاضا داریم پیشنهاد‌های خود را در جهت بهبود فرایندهای داوری با عنوان «پیشنهادات داوری» به آدرس ایمیل info@iwmf.ir ارسال کنید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.