فراخوان جشنواره ملی عکس آیات در کرمان

0

به گزارش «فارسی مچ»، آخرین مهلت ارسال آثار به دومین جشنواره ملی عکس آیات با عنوان “قرآن ، معنای زندگی در استان کرمان 21 مهر اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش خبرگزاری صداوسیما این جشنواره با هدف آشنایی بیشتر جامعه با مفهوم قرآن به عنوان یک راهکار و مسیر عبور در همه زمینه و جوانب برای زندگی بهتر و سالم ، همزمان با ولادت نبی اکرم (ص) پیامبر رحمت و مهربانی و هفته وحدت ، آبان امسال در موزه صنعتی کرمان برگزار می شود.

معنویت یا عرفان عملی با فرهنگ قرآن برای زندگی بهتر ،  روزنه عشق به همنوع با توجه به تاکید قرآن بر بخشش ، مراسم و اعیاد قرآنی ، شب های قدر در ماه مبارک رمضان و مناسک حج ، سبک زندگی سالم با توجه به آیات و روایات ، فضاهای اسلامی (مساجد ، امامزاده ها ، تکایا) مرتبط با مراسم  و مناسبت های مذهبی از محورهای این همایش است.

داوطلبان برای شرکت در این جشنواره مهلت دارند ، آثار خود را حداکثر تا 21 مهر به دبیرخانه این جشنواره به نشانی www.ivaquran.ir ارسال کنند.
مدیرکل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  امروز در نشست خبری و رونمایی از پوستر جشنواره ملی عکس آیات کشور در کرمان گفت: دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از ابزار هنر برای گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه استفاده می‌کند و با زبان هنر می‌توان با همه دنیا صحبت کرد و نیاز به گویش نیست.

آقای  امیرنیا با اشاره به برگزاری  جشنواره‌های ملی مختلف قرآنی در  استان‌ها و  استقرار دبیرخانه آنها در مرکز استان‌ها گفت:  این جشنواره‌ها  به‌ صورت دو سالانه برگزار می‌شود.

وی از برگزاری دومین جشنواره ملی عکس آیات با عنوان “قرآن ، معنای زندگی در استان کرمان آبان امسال خبر داد و ابراز  امیدواری کرد این جشنواره گامی مهم برای توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی  باشد و استعدادهای موجود در این زمینه  شکوفا شوند.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان و دبیر دومین جشنواره عکس آیات هم گفت: نام نویسی و دریافت تصاویر جشنواره  ملی عکس آیات از امروز آغاز شد و سه‌شنبه 21 مهر امسال  پایان مهلت ارسال آثار است.

آقای علیزاده  افزود: مراسم اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان جشنواره 30 آبان امسال برگزار می‌شود و در هر چهار بخش ملی ،  استانی ،  ویژه و مردمی به سه نفر اول جوایز نقدی اهداء می‌شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمان همچنین افزود: استان کرمان تاکنون 13 دوره نمایشگاه در مرکز استان و 120مورد نمایشگاه با محوریت قرآن کریم در شهرستان های استان برپا کرد و همین موضوع سبب پذیرش میزبانی استان برای برگزاری دومین جشنواره عکس آیات کشور شد.

در این مراسم از پوستر دومین جشنواره ملی عکس آیات کشور با شعار ” قرآن معنای زندگی “رونمایی شد .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.