فراخوان بیست‌وچهارمین جشنواره لاله‌های سرخ

0

به گزارش «فارسی مچ»، فرماندار اندیمشک گفت: فراخوان بیست‌وچهارمین جشنواره لاله‌های سرخ اندیمشک با موضوع چهار آذر، دستاوردهای انقلاب، ترویج الگوی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ساخت ایران اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، پیمان جهانگیری در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، فرهنگ را موتور توسعه پایدار در کشور دانست و عنوان کرد: جشنواره لاله‌های سرخ اندیمشک فرصتی برای پویایی و شکوفایی و بیان دست‌آوردهای انقلاب اسلامی و عاملی برای رشد و توسعه در شهرستان، استان و کشور خواهد بود.

وی افزود: بیست و چهارمین جشنواره لاله‌های سرخ در اندیمشک با موضوعات چهار آذر روز مقاومت شهروندان اندیمشک، دست‌آوردهای انقلاب اسلامی، حمایت از کالای ساخت ایران، حماسه مدافعان حرم اهل بیت (ع) و ترویج اقتصاد مقاومتی در اندیمشک برگزار می‌شود.

فرماندار اندیمشک گفت: فراخوان بیست‌ وچهارمین جشنواره لاله‌های سرخ اندیمشک با موضوعاتی هم‌چون چهار آذر، دستاوردهای انقلاب اسلامی، ترویج الگوی اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ساخت ایران اعلام شد.

وی تصریح کرد: توسعه هنر فاخر و معرفی آثار ناب فرهنگی و ترویج هنر فاخر از دست‌آوردهای مهم در برگزاری جشنواره لاله‌های سرخ اندیمشک است.

جهانگیری با اشاره به برگزاری جشنواره در حوزه مهمان و اجرای صحنه اظهار کرد: با توجه به موضوع و کیفیت آثار با هدف جشنواره که اصالت بخشی با هدف پویایی و رقابت‌پذیری است، آثار هنرمندان در جشنواره پذیرفته می‌شود.

فرماندار اندیمشک، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره لاله‌های سرخ را بیستم آبان‌ماه اعلام و افزود: علاقه‌مندان آثار خود را به نشانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اندیمشک ارسال کنند.

جهانگیری، جشنواره لاله‌های سرخ را از جشنواره‌های مطرح در کشور دانست و بیان کرد: این جشنواره همه ساله به میزبانی اندیمشک میزبان آثار هنرمندان کشور بوده و امسال نیز از پنجم تا هفتم آذرماه میزبان هنرمندان، شهرستان، استان و کشور خواهد بود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.