فراخوان ایده‌پردازی درباره روابط بین‌المللی جوانان ایرانی

0

به گزارش «فارسی مچ»،  امت واحده برای حضور در دوره آموزشی ویژه خود درباره ارتباطات جهان اسلام فراخوان داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  اتحادیه بین‌المللی امت واحده هفتمین دوره آموزشی ویژه خود را با برگزاری رویداد ایده پردازی در موضوع روابط بین‌المللی جوانان ایرانی در روزهای 17 الی 19 شهریورماه در تهران برگزار می‌کند.

در این دوره  حجت الاسلام نواب رئیس دانشگاه ادیان و مذاهب, پیمان جبلی معاون برون مرزی صدا و سیما و سفیر اسبق ایران در تونس, مصطفی افضلی خبرنگار و مستندساز و کارشناسان دیگر سخنرانی می‌کنند.

در این رویداد حاضران به ایده پردازی درباره ارتباطات در موضوعات کمک‌های بشر دوستانه، بحران‌های انسانی مانند جنگ و اتحاد امت اسلامی می‌پردازند.

محدوده سنی مخاطبان شرکت کننده در این دوره از 18 تا 40 سال است. متقاضیان باید از تاریخ 9 تا 14 شهریور مشخصات خود شامل: نام و نام خانوادگی, تاریخ تولد, مدرک و رشته تحصیلی را به شماره 09905293860 پیامک کنند. ظرفیت شرکت در این دوره محدود است و هزینه شرکت در آن 40 هزارتومان تعیین شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.