فراخوان ارسال مقاله برای همایش مدیریت رسانه

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان بخش ارسال مقاله به پنجمین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، محمود اسعدی رئیس پنجمین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه در گفتگو با خبرنگار مهر، گفت: فراخوان ارسال مقاله به این دوره همایش به تازگی منتشر شده و علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند آثار خود را به سایت همایش ارسال کنند.

وی افزود: پیش‌تر در مورد ارسال پایان‌نامه علاقه‌مندان خبر داده بودم و اشاره کردم که می‌توانند متن پایان‌نامه‌های خود را همراه لوح فشرده آن، به دبیرخانه این جایزه به نشانی فرهنگسرای رسانه در خیابان پاسداران، میان قبا، کتابخانه دکتر معتمد نژاد ارسال کنند. اما با توجه به فراخوان ارسال مقاله، مخاطبان جشنواره می‌توانند مقالات خود را در سایت جشنواره بارگذاری کنند.

رئیس پنجمین همایش بین‌المللی مدیریت رسانه گفت:‌ در حال حاضر سایت اینترنتی جشنواره با نشانی Media.iranelites.com فعال است. علاقه‌مندان تا اول آبان فرصت دارند مقالات خود را ارسال کنند.

پنجمین همایش مدیریت رسانه ۱۹ آبان در تهران برگزار خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+