مسابقه نقاشی با موضوع «آب مایه زندگی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار گفت: مسابقه نقاشی با موضوع «آب مایه زندگی» ویژه سنین زیر ۱۸ سال در شهرستان بیله سوار برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  شهاب ملکی، مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اردبیل گفت: مسابقه نقاشی با موضوع «آب مایه زندگی» ویژه سنین زیر 18 سال در شهرستان بیله سوار برگزار می شود.

وی، تصریح کرد: این مسابقه با هدف ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصرف آب و نهادینه شدن طریقه مصرف آب است تا بتوانیم در کنترل هدر رفت آب نقش و تاثیر داشته باشیم.

ملکی با اشاره به اینکه آب مایه حیات است، افزود: ترویج فرهنگ صرفه جویی در سنین کودکی و نوجوانی باعث ذهنیت در آنها برای سنین بزرگسالی می شود و در آینده شاهد مصرف بهینه از منابع در کشور خواهیم بود.

این مقام مسئول، خاطر نشان کرد: به 10 نفر از منتخبیان جوایز ارزنده ای اهدا خواهد و آثار منتخب توسط هیئت داوران در نمایشگاهی در معرض دید عموم گذاشته خواهد شد.

مسئول دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد منطقه ویژه شهرستان بیله سوار، یادآور شد: این مسابقه به همت دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بیله سوار، کانون فرهنگی هنری شهید علایی، شرکت آب و فاضلاب و فرهنگی اجتماعی سپاه ناحیه بیله سوار برگزار می شود.

ملکی، بیان کرد: علاقمندان می توانند آثار خود را تا تاریخ 30 مرداد ماه به دبیرخانه مسابقه به نشانی بیله سوار، میدان علی ولی الله (علیه السلام) دفتر نمایندگی کانون های فرهنگی هنری مساجد شهرستان بیله سوار ارسال کنند.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.