مسابقه عکاسی «خراسان شمالی شاد و زیبا»

0

به گزارش «فارسی مچ»، سرپرست معاونت امور هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از برگزاری مسابقه عکاسی “خراسان شمالی شاد و زیبا” در استان خبرداد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ؛ ابوالحسن حیدری، اظهار کرد: این مسابقه در ٢ بخش حرفه ای و دوربین های موبایلی و با موضوع زیبایی های سرزمین ما، شادی های مردم سرزمین و جاذبه های گردشگری خراسان شمالی برگزار می شود.

وی تصریح کرد: این مسابقه به همت آموزشگاه آزاد سینمایی هفت برگزار می شود و علاقه مندان تا بیستم ماه جاری فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.

حیدری با بیان اینکه علاقه مندان از سراسر کشور می توانند در این مسابقه شرکت کنند، خاطرنشان کرد: برگزیدگان بیست و چهارم ماه جاری معرفی می شوند و نمایشگاهی از آثار برگزیده در مرکز استان برپا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+