فراخوان کارگاه بزرگ تولید آثار تئاتری

0

به گزارش «فارسی مچ»، فرخوان مرکز هنرهای نمایشی فرهنگسرای بهمن برای کارگاه بزرگ تولید آثار تئاتری منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، از فرهنگسرای بهمن، در فراخوان کارگاه بزرگ تولید آثار تئاتری آمده است، فرهنگسرای بهمن با سابقه طولانی در زمینه حمایت از فرهنگ و هنر، هم‌اکنون خود را موظف می‌داند که به تولید آثار ایرانی، اصیل و کالاهای فرهنگی هنری قابل بپردازد؛ هدف، تولید آثاری در زمینه هنر تئاتر است که از روح و جسم مردم برخاسته باشد و برای آنان عرضه شود.

مرکز هنرهای نمایشی در همین راستا این فراخوان را در سه بخش تئاتر صحنه‌ای فاخر، آثار سریع، کوتاه و موجز و آثار رادیویی به این شرح منتشر می‌کند:

بخش تئاتر صحنه‌ای فاخر:
هنرمندان و هنردوستان با توجه به علاقه‌مندی خود می‌توانند در هر سن و سالی برای یکی از بخش‌های این فراخوان شرکت کرده و با ارسال مشخصات خود به دبیرخانه فراخوان فرهنگسرای بهمن در روند آموزش، تمرین و تولید این اثر مشارکت کنند:

– کارگردانی (فارغ‌التحصیلان، دانشجویان و کارگردانانی که تجربه کارگردانی دارند در اولویت انتخابند)، حداکثر ظرفیت پذیرش بعد از آزمون اولیه ۵۰ نفر است.

– بازیگری (این بخش شامل فارغ‌التحصیلان، دانشجویان، بازیگران و افرادی است که در زمینه هنر بازیگری استعداد، تحصیل و یا تجربه دارند)، حداکثر ظرفیت پذیرش بعد از آزمون اولیه ۲۵۰۰ نفر است.

– نویسندگی (نمایشنامه‌نویسان، نویسندگان و افرادی که دستی بر قلم دارند)، حداکثر ظرفیت پذیرش بعد از آزمون اولیه ۲۵ نفر است.

بخش آثار سریع، کوتاه و موجز:
این بخش با هدف تولید آثار سریع، کوتاه و موجز با مدت زمان اجرایی ۵ تا ۱۰ دقیقه برای اولین بار در ایران برگزار می‌شود و به شکل هدفمند از هنردوستان، هنرجویان و هنرمندان دعوت به عمل می‌آید، در زمینه‌های آموزش، تمرین و اجرای اینگونه آثار، مشخصات خود به دبیرخانه فراخوان فرهنگسرای بهمن ارسال کنند.

هر هنرمند، هنردوست و هنرجوی علاقه‌مند به امور اجرا که در خود توانایی تولید آثار سریع، کوتاه و موجز را می‌بیند، می‌تواند در این بخش از فراخوان شرکت کند.

هدف این بخش پرورش و ایجاد زمینه‌های رشد برای استعدادهایی است که در این زمینه با در اختیار داشتن فضای مناسب آموزش و تمرین، به شکل گروه‌هایی درآیند که در کوتاه‌ترین زمان ممکن به انتقال مفاهیم ناب با زبان نمایش در هر فضا و هر مکانی می‌پردازند.

حداکثر ظرفیت پذیرش افراد در این بخش پس از آزمون اولیه ۵۰ نفر است.

بخش آثار رادیویی:
همانگونه که از نام این بخش پیداست آموزش در زمینه تولیدات رادیویی از جمله پادکست‌ها، نمایش‌های رادیویی، گویندگی، برنامه‌سازی و آیتم‌سازی از مهم‌ترین اهداف این بخش خواهد بود.

علاقه‌مندان این بخش می‌توانند با ارسال مشخصات خود و طی کردن دوره‌های آموزشی و تمرینات مستمر در این مرکز به تولیدات آثار رادیویی بپردازند.

حداکثر ظرفیت پذیرش افراد در این بخش بعد از تست اولیه ۷۰ نفر است.

متقاضیان هر بخش می‌توانند مشخصات خود را شامل، (نام، نام‌خانوادگی، تاریخ تولد، تحصیلات، شماره تماس و عنوان بخش مورد نظر) به سامانه پیامکی 2000183716 و یا پست الکترونیک bahman.theatre.info@gmail.com ارسال کرده تا برای آزمون اولیه فراخوانده شوند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به ساب پرتال فرهنگسرای بهمن به نشانی https://16.farhangsara.ir مراجعه و یا برای اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 55051386 تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.