فراخوان رویداد اسکیس و کروکی ثبت آثار بناهای تاریخی شهر رشت

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نخستین رویداد اسکیس راندو و کروکی ثبت آثار، بناهای تاریخی شهر رشت بر روی کاغذ توسط فارغ التحصیلان و دانشجویان معماری و علاقه مندان به هنر برگزار می گردد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از هنرآنلاین، مهرناز نیک قربان، کارشناس و مسئول این رویداد درباره نحوه شکل‌گیری این فراخوان به خبرنگار هنرآنلاین گفت: سال گذشته به در خواست روابط بین الملل شهرداری رشت، سفارش بیست طرح از ساختمان‌های تاریخی رشت را گرفتم که در نهایت در نمایشگاه بین‌المللی رشت به نمایش گذاشته شد. استقبال خوب فارغ التحصیلان و هنرمندان در صفحهات مجازی از جمله اینستاگرامم و نمایشگاه سبب شد تا سازمان‌های روابط بین‌الملل شهرداری رشت، میراث فرهنگی گردشگری، سیما و منظر شهری، فرهنگی ورزشی شهرداری رشت از این ایده حمایت کنند.

او افزود: این رویداد با حمایت سازمان‌های مربوطه هفته اول هرماه برگزار می‌شود که در نهایت آثار برگزیده در نمایشگاه به نمایش گذاشته می‌شود.

او افزود: این رویداد با حمایت سازمان‌های مربوطه طی چند هفته مختلف برگزار می‌شود که در نهایت آثار برگزیده در نمایشگاه بین‌المللی به نمایش گذاشته می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد می‌توانند تا پایان مردادماه، یک نمونه از طراحی‌های خود را با ذکر نام، نام خانوادگی به شماره خانم مهندس مهرناز نیک قربان ۰۹۱۱۴۳۵۰۲۹۹ ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.