فراخوان جشنواره تئاتر دونفره در آران و بیدگل

0

به گزارش «فارسی مچ»، سرپرست حوزه هنری شهرستان آران و بیدگل گفت: نخستین جشنواره تئاتر دونفره با موضوع دفاع مقدس و مدافعان حرم در آران و بیدگل برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، حمیدرضا خلیلی سرپرست حوزه هنری شهرستان آران و بیدگل در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در این شهرستان گفت: نخستین جشنواره تئاتر دونفره با موضوع دفاع مقدس و مدافعان حرم در آران و بیدگل برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره با همکاری مشترک حوزه هنری، بسیج هنرمندان، شهرداری، ناحیه مقاومت بسیج و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آران و بیدگل از 15 شهریور ماه به مدت دو روز برگزار خواهد شد.

سرپرست حوزه هنری آران و بیدگل افزود: گروه های هنری می توانند متون نمایشی خود را تا ۲۰ مرداد به دبیرخانه جشنواره واقع در خیابان 17 شهریور کوچه قیام نهم، اداره کتابخانه های عمومی، دفتر بسیج هنرمندان تحویل دهند.

خلیلی مدت زمان نمایش ها را برای شرکت در جشنواره بین 10 تا 30 دقیقه خواند و افزود: در اختتامیه این جشنواره که 16 شهریور ماه برگزار می شود، برگزیدگان این جشنواره معرفی خواهند شد.

این مسئول تاکید کرد: برای تداوم روحیه نشاط جامعه و همنوایی اجتماعی و القا تفکر سبک زندگی ایرانی اسلامی باید به تئاتر به عنوان مادر هنرها نگاه ویژه داشت.

خلیلی افزود: امیدوارم برگزاری این جشنواره بتواند ما را در کشف استعدادهای نو و همچنین در تقویت استعدادهای بالفعل این هنر کهن و اصیل یاری کند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+