جشنواره ملی طراحی مبلمان شهر جهانی یزد

0

به گزارش «فارسی مچ»، دبیر فراخوان ملی طراحی مبلمان شهری یزد : به کارگیری ایده‌های جدید و ترغیب و تشویق طراحان و هنرمندان و در حوزه مبلمان شهری از مهمترین اهداف این جشنواره است.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش خبرگزاری صداوسیما ،محمدرضا باقری گفت: با توجه به ورود سلیقه‌های شخصی و غیر تخصصی افراد مختلف در ساخت نمای ظاهری و سیما و منظر شهر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد با همکاری سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری اولین فراخوان ملی طراحی مبلمان شهری در 2 بخش اصلی و فرعی را منتشر کرد.

وی گفت: هنرمندان، مشاورین و متخصصین طراحی صنعتی، معماری، و طراحی شهری می‌توانند با ارسال ایده‌های خلاق، زیبا، متنوع و با نگاهی متفاوت به نشیمن شهری و با توجه به مواد و مصالح بومی شهر یزد، در بخش اصلی در زمینه طراحی نیمک دارای پشتی، نیمکت بدون پشتی، سطل زباله و آبخوری، و در بخش فرعی پل رو جو آب و راهبند پیاده رو با یکدیگر رقابت کنند.

دبیر فراخوان ملی طراحی مبلمان شهری افزود: این فراخوان جهت یکسان‌سازی تدریجی فضا شهری با توجه به اقلیم یزد، فرهنگ بومی استان، و شرایط جغرافیایی و همچنین به منظور ارتقا کیفی فضا  شهری با رویکرد خدمات رسانی و احقاق حقوق شهروندان است.

مدیر گروه نقاشی و گرافیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد افزود: طرح‌های دریافت شده پس از پایان مهلت فراخوان، 15 مهر 97، از سوی متخصصان و اساتید رشته‌های معماری و مرمت آثار، نقاشی و گرافیک دانشگاه آزاد اسلامی و کارشناسان این حوزه در شهرداری یزد بررسی و داوری می‌شوند.

دبیر فراخوان طراحی مبلمان شهری همچنین گفت: هزینه طرح‌هایی که انتخاب می‌شوند به طراحان پرداخت و از بین طرح‌های انتخاب شده به 3 طرح اول که ویژگی‌های مورد نظر فراخوان را داشته باشد جوایزی اهدا می‌شود.

باقری با بیان اینکه تمام طرح‌ها با نام سازنده اثر ثبت اما در نهایت امتیاز تولید انبوه طرح‌ها به سازمان شهرداری یزد تعلق می‌گیرد گفت: فراخوان نقاشی دیواری هم  با همکاری 2 سازمان در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.