نخستین رویداد ملی ایدمو برگزار می‌شود

0

به گزارش «فارسی مچ»، با حمایت ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی، نخستین رویداد ملی ایدمو (فراخوان جذب ایده های فناورانه) تیرماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۵ ایده برتر در ۵ حوزه فناوری در قالب «طرح ایدمو» در ۲ سطح مبتدی و پیشرفته با همکاری ستاد فرهنگ‌سازی اقتصاد دانش‌بنیان معاونت علمی و توسط مرکز پیشران فناوری های راهبردی و تحقیقات کاربردی توسعه ای حمایت می شوند.

موضوعات محوری طرح ایدمو شامل «ساخت نانو حسگر زیستی تشخیص محصولات تراریخت کشاورزی»، «طراحی بازی های واقعی جدید برای کودکان قبل از دبستان»، «ساخت حسگرهای زیستی تشخیص مستمر»، «موتورهای الکتریکی غیرمتعارف» و «دوربین های بلعیدنی» می شود.

ایدمو، رویدادی ملی است که به منظور فراخوان و جذب ایده های فناوران در حوزه های منتخب از سوی مرکز پیشران فناوری‏های راهبردی و تحقیقات کاربردی توسعه ای  (مرکز پیشرفت) برگزار می شود. این رویداد در سطح ملی و به صورت فصلی برنامه ریزی شده است که صاحبان ایده های برتر در آن از حمایت‏های ویژه مرکز پیشرفت (جوایز نفرات برتر: ۳میلیون تومان جایزه ی نقدی، اولویت بهره مندی از الگوهای حمایتی مرکز پیشرفت، شرکت در دوره های آموزشی و توانمندسازی مرکز پیشرفت و …) بهره‏ مند خواهند شد.

مهلت ارسال طرح ها از اول تا بستم تیرماه ۱۳۹۷ تعیین شده است و علاقه مندان شرکت در این طرح می توانند به لینک ثبت نام به آدرس PishraftCenter.ir  مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.