مسابقه کتابخوانی «در مکتب تشیع»

2

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه کتبی کتابخوانی ” در مکتب تشیع ” همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) به همت کتابخانه دکتر شهیدی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،به نقل گزارش باشگاه خبرنگاران پویا،‌  مسابقه کتبی کتابخوانی “در مکتب تشیع” همزمان با سالروز شهادت حضرت امام جعفر صادق (ع) به همت کتابخانه دکتر شهیدی برگزار می‌شود. این مسابقه کتابخوانی که به زندگی و شخصیت حضرت امام جعفر صادق(ع) اختصاص دارد، از ۱۹ تیر ماه ساعت ۸ تا ۲۰ با هدف ارتقای شناخت مخاطبان با سیره امامان معصوم و همچنین ترویج فرهنگ مطالعه، کتاب و کتابخوانی، شناخت هویت دینی و تعمیق و گسترش شناخت شهروندان از الگوهای دینی برگزار می‌شود.

مسابقه کتابخوانی”در مکتب تشیع” برگرفته از کتاب “زندگانی امام صادق(ع)” نوشته علامه سید جعفر شهیدی و انتشارت دفتر نشر فرهنگ اسلامی است که از سوی کتابخانه شهیدی با مشارکت کتابخانه‌ها و کلیه مراکز فرهنگی هنری منطقه ۸ به منظور معرفی آثار نویسندگان معروف به اجرا درمی‌آید. دوستداران کتاب و کتابخوانی تا ۳ مرداد ماه فرصت دارند پاسخ‌های درست خود را به کتابخانه دکتر شهیدی و دیگر مراکز منطقه ۸ تحویل دهند. به نفرات برتر این مسابقه به قید قرعه، جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت کاربرگ‌های مسابقه به یکی از مراکز فرهنگی هنری و کتابخانه‌های منطقه ۸ و یا به کتابخانه دکتر شهیدی به نشانی نارمک، ۴۶ متری غربی، پشت بیمارستان انصاریان ( نارمک )، میدان ۵۸ مراجعه کنند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره ۷۷۹۱۳۰۹۸ تماس بگیرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. سلام من می خواهم در مسابقه کتابخوانی(در مکتب تشیع )شرکت کنم چگونه به غیر از روشهایی که گفتین می توانم در مسابقه شرکت کنم؟

    از یکی از شهرهای استان اصفهان هستم .
    ممنون

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.