فراخوان کنفرانس ملی مهندسی برق

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نخستین کنفرانس ملی مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری ارتباطات در مجتمع آموزشی فنی و حرفه‌ای علم و فناوری اصفهان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بنابراعلام دبیرخانه این همایش ملی ، پژوهشگران تا 30 مرداد فرصت دارند آخرین یافته های علمی خود مرتبط با برق، کامپیوتر و فناوری ارتباطات را به رایانامه info@ectconf.ir ارسال کنند.

الکترونیک، کنترل،قدرت ، مهندسی پزشکی ، مهندسی نرم افزار،سیستم های نرم افزاری،هوش مصنوعی، یادگیری ماشین ، بینایی ماشین و پردازش،معماری کامپیوتری ، فن آوری ارتباطات  واطلاعات ،  مخابرات از محورهای اصلی این همایش ملی است.

علاقه مندان برای نام نویسی در این رویداد علمی تا 20 مهر فرصت دارند به پایگاه اینترنتی http://www.ectconf.ir/fa مراجعه کنند.

نخستین کنفرانس ملی مهندسی برق، کامپیوتر و فناوری ارتباطات 22 و 23 آذر در مجتمع آموزشی فنی و حرفه‌ای علم و فناوری اصفهان برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.