فراخوان هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های دیجیتال»

0
به گزارش «فارسی مچ»، هم‌اندیشی هنر و رسانه‌های دیجیتال آذرماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد و مهلت ارسال اصل مقالات نیز تا ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۷ خواهد بود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل  فانوس، معاونت فرهنگی و هنری فرهنگستان هنر، هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های دیجیتال» را در آذرماه ۱۳۹۷ برگزار می‌کند.
هم‌اندیشی «هنر و رسانه‌های دیجیتال» در پی ارائه توضیحی نظام‌مند از این هنر برگزار می‌شود. هنر رسانه‌ای دیجیتال برآمده از پیشرفت‌های تکنولوژی است؛ هنری که حد و مرز، مفاهیم، تکنیک‌ها و روش‌های شناخت خاص خود را می‌طلبد و به سرعت سبب همگرایی گونه‌های مختلف هنری و درنوردیدن مرزهای میان هنر و سایر علوم شده است.
این هم‌اندیشی در سه محور اصلی برگزار می‌شود. «‌هنر رسانه‌‌ای دیجیتال و رویکردهای میان رشته‌‌ای» به عنوان نخستین محور اصلی این هم‌اندیشی، دارای محورهای فرعی چون: زیبایی‌شناسی دیجیتال؛ همگرایی فنی‌‌ــ‌‌زیباشناختی؛ خلاقیت و نورآوری؛ رویکردهای فرهنگی و اجتماعی؛ تبادل اطلاعات و تمرکز هنرورزانه و … است.
دومین محور این هم‌اندیشی «هنررسانه‌ای دیجیتال و فرایندهای تولید و نمایش» است که موزه‌ها و گالری‌های دیجیتال، جمع‌آوری، بایگانی، نسخه برداری، حقوق پدیدآورندگان و … محورهای فرعی آن محسوب می‌شوند.
«هنررسانه‌ای دیجیتال در ایران» نیز سومین محور اصلی این هم‌اندیشی است که به بررسی و معرفی و تحلیل تجربه‌ها در هنر رسانه‌ای دیجیتال می‌پردازد.
معاونت فرهنگی و هنری فرهنگستان هنر از همه علاقه‌مندان و پژوهشگران این حوزه‌، دعوت می‌کند تا ۲۰ مردادماه ۱۳۹۷، چکیده مقالات خود را به رایانامه DeputyArt@honar.ac.ir ارسال نمایند.
مهلت ارسال اصل مقالات نیز تا ۱۵ آبان ماه ۱۳۹۷ خواهد بود.
هم‌اندیشی هنر و رسانه‌های دیجیتال آذرماه ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.