فراخوان همایش ملی زمین شناسی

0

به گزارش «فارسی مچ»،  فرصت ارسال مقاله به دهمین همایش ملی انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران تا پایان تیر تمدید شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  بنابر اعلام دبیرخانه این همایش ،پژوهشگران می توانند آخرین یافته های علمی خود با محوریت زمین‌شناسی اقتصادی و اکتشاف معدن را به رایانامه Segiran1897@res.ui.ac.ir ارسال کنند.

زمین شناسی اقتصادی، پترولوژی مرتبط با زمین‌شناسی اقتصادی، اکتشافات ژئوشیمیایی، اکتشافات ژئوفیزیکی و ذخایر معدنی، سنجش از دور، سیستم اطلاعات جغرافیایی و اکتشافات مواد معدنی، اقتصاد معدنی و خشکسالی، زمین شناسی زیست محیطی و کانه آرایی با تاکید بر فرآیند مطالعات کانی شناختی و بافت از محورهای اصلی این همایش ملی است.

همچنین پژوهشگران علاقه مند برای نام نویسی در این رویداد علمی تا ۳۱ مرداد می توانند به پایگاه اینترنتی http://conf.ui.ac.ir/segi/fa مراجعه کنند.

دهمین همایش ملی انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران با حمایت انجمن زمین شناسی اقتصادی ایران ۱۴و۱۵ شهریور امسال در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.