فراخوان نمایشگاه عکس «ردپای نور»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان نمایشگاه گروهی عکس «ردپای نور» در قالب نمایش عکس‌های منتخب با موضوع مناجات و نیایش در ماه رمضان در اردبیل منتشر می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، علی زمزم  در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه از سوی حوزه هنری و دفتر نماینده ولی فقیه در استان اردبیل با هدف توجه به لحظات باشکوه و ناب مناجات و نیایش در ماه مبارک رمضان بویژه در شب‌های قدر و نماز عید سعید فطر و نمایش وحدت و یکپارچگی امت اسلام و پویایی جریان عکاسی و گردآوری آثار ارزشمند عکاسان استانی برگزار خواهد شد.

مسئول روابط عمومی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان افزود: براساس فراخوان نمایشگاه تجلی جلوه‌های عبادت و معنویت در شهر و روستاهای استان همزمان با شب‌های قدر و نماز عید فطر،  انعکاس وحدت و انسجام اسلامی در آئینه‌ عبودیت و بندگی، نشان دادن نیایش و مناجات در ماه رمضان و.. از محورهای نمایشگاه عنوان شده است.

زمزم ادامه داد: شرکت در نمایشگاه برای تمام عکاسان آماتور و حرفه ای آزاد بوده و عکاسان می‌توانند بهترین آثارخود را در گرایش مستند اجتماعی به دبیرخانه این نمایشگاه واقع در حوزه هنری استان اردبیل ارسال کنند.

امام جمعه اردبیل خاطرنشان کرد: آخرین مهلت ارسال آثار به این نمایشگاه حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۱۰ مردادماه جاری، داوری آثار ۱۸ مردادماه، اعلام اسامی پذیرفته شدگان ۲۰ مردادماه و افتتاحیه نمایشگاه ۳۰ مردادماه همزمان با روز عرفه (روز نیایش) در نگارخانه خطایی بقعه شیخ صفی الدین اردبیلی اعلام شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.