فراخوان نخستین جشنواره بانوان غدیرپژوه

0

به گزارش «فارسی مچ»،معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران از انتشار فراخوان نخستین جشنواره بانوان غدیرپژوه خبر داد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، «سید حسین کوششی» معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، با اعلام این خبر گفت: این جشنواره که امسال برای نخستین بار در حوره بانوان غدیرپژوه در حال برگزاری است، با همکاری مجتمع آموزشی علوم اسلامی کوثر، بنیاد بین‌المللی غدیر و سازمان تبلیغات اسلامی برگزار می‌شود.

وی درباره اهداف برگزاری این جشنواره نیز اظهار کرد: «ایجاد پیوند ارزشی میان ولایت و امامت توسط بانوان به عنوان مربّیان اصلی جوانان و نوجوانان، شناسایی ظرفیت‌های بانوان در ارتباط با غدیر، ترویج فرهنگ غدیر و گرامیداشت پدیدآورندگان آثار برتر پژوهشی در زمینه غیر خم» از جمله اهداف برگزاری این جشنواره به شمار می‌رود.

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران یادآور شد: این جشنواره در قالب‌های علمی (مقالات)، ادبی، هنری، کتاب، داستان نویسی و شعر برگزار می‌شود.

کوششی ۲۰ مرادادماه را آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره اعلام کرد و گفت: سوم شهریورماه نیز زمان اعلام نتایج داوری خواهد بود.

گفتنی است، «غدیر و شبهات اعتقادی ـ کلامی، شیوه‌های اثرگذاری اعیاد غدیریه، بانوان راوی غدیر، حضرت زهراء (س) پاسدار غدیر و پاسدار حریم اهل بیت (ع)، حماسه غدیر و نقش بانوان در گسترش معارف علوی و …» از جمله محورهای این فراخوان محسوب می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.