فراخوان فستیوال معماری آوا منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»، فستیوال معماری آوا درصدد است تا با برگزاری رویدادهایی متنوع با تمرکز بر جریانات نوین معماری، تجربه‌ای منحصر به فرد در زمینه طراحی و ساخت برای دانشجویان و علاقه‌مندان به این حوزه فراهم آورد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این برنامه که در قالب دوره‌های عملی- آموزشی با حضور اساتید مطرح بین‌المللی برگزار خواهد شد، فرصتی است برای فراگیری تکنولوژی‌های نوین طراحی و سیستم‌های متنوع اجرایی که در راستای تولید یک پروژه معماری به کار گرفته خواهد شد.

پروژه‌های مطرح شده در این دوره، طی جلسات داوری متعدد با حضور هیئت ژوری متشکل از معماران سرشناس داخلی و خارجی مورد نقد و بررسی قرار خواهند گرفت و پروژه‌های منتخب در مقیاس واقعی اجرا خواهند شد.

برنامه‌های دیگری این مسابقه، شامل نمایشگاه آثار، مجموعه‌ای از سخنرانی‌ها و جلسات پرسش و پاسخ با حضور مهمانان برجسته فعال در زمینه معماری خواهد بود که در خلل جلسات دوره‌های آموزشی برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این برنامه‌ها این است که شرکت کنندگان علاوه بر آشنایی با تجربیات بین‌المللی، فرصت ارائه پروژه‌ها و دریافت دیدگاه‌های گوناگون را نیز به دست آورند.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند تا حداکثر ۳۰ تیرماه نسبت به ارسال آثار خود به ایمیل این رویداد artlevels@ava-center.com اقدام کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر به مجتمع آوا سنتر واقع در خیابان پاسداران، خیابان موحد دانش، جنب سفارت چین مراجعه کنند.

بر اساس این گزارش، افتتاحیه و شروع سخنرانی این رویداد، ۱۰ شهریور ماه خواهد بود و دوره‌های آموزشی نیز از ۲۰ شهریور آغاز خواهند شد.

همچنین مراسم اختتامیه و رونمایی از آثار مسابقه آوا نیز ۳۱ شهریورماه در این مجموعه برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر و هماهنگی برای بازدید از محیط می‌توانند به سایت www.ava-center.com/ava-art-levels مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.