فراخوان رقابت هنرهای تجسمی “دریای جهانی؛ خالص یا پلاستیکی؟!”

0

به گزارش «فارسی مچ»، رقابت هنرهای تجسمی “دریای جهانی؛ خالص یا پلاستیکی؟!” مربوط به آثاری است که با تمرکز بر تاثیر انسان بر محیط زیست و ایجاد راه حل هایی برای مقابله با مسئله آلودگی آلودگی آب خلق شده اند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در رویداد ، اشکال جدیدی از همکاری بین هنر، علم، فناوری و کسب و کار را کشف می کنید. هنر بصری تمرکز اصلی این رقابت است، زیرا برگزار کنندگان برنامه معتقدند هنر خلاقیت را تحریک کند و مردم را درگیر می کند. دریای جهانی فقط در مورد کشف نقش هنرمند در جامعه نیست، بلکه هدف آن برجسته سازی فرصت هایی است که وقتی هنر با علم و کارآفرینی مواجه می شود. این رویداد به دنبال ایجاد راه حل هایی برای مقابله با مسئله آلودگی آلودگی آب است. مسئولین این برنامه معتقدند که هنر می تواند اقدامات ایجاد کند، چشم اندازهای جدیدی باز کند و از توسعه راه حل های خلاقانه برای اپیدمی پلاستیک حمایت کند.

این پروژه هنری در اروپا برگزار میشود و هدف از برگزاری آن تقویت مشارکت مدنی خلاقانه برای بهبود شرایط زیست محیطی حال حاضر و آینده است. همچنین این پروژه به دنبال یافتن روش های جدید برای بازنگری در سیستم های موجود از طریق قدرت فعالیت های هنری است.

هنرمندان با حضور در این رقابت میتوانند، نشان دهد که هنر می تواند یک کاتالیزور برای تغییرات جهانی باشد.

آثار برگزیدگان این رویداد در لهستان و مجارستان به نمایش در خواهد آمد همچنین جوایزه نقدی به برگزار کنندگان تعلق خواهد گرفت.

متقاضیان میتوانند آثار خود را از هر رشته تجسمی با حداکثر ۵ تصویر و حداکثر ابعاد ۲۱,۶ cm x ۱۵,۲ cm همراه با استیتمنت (حد اکثر ۲۰۰۰ کاراکتر) ارسال نمایند.

شرکت در این رویداد هزینه ای ندارد و داوری آثار در سه مرحله انجام خواهد شد.

آخرین مهلت ثبت نام: ۲۵ جولای ۲۰۱۸ ( ۳ مرداد ۹۷)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.