فراخوان جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی ایرانی

0

به گزارش «فارسی مچ»،  اولین جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی ایرانی چند روز دیگر در رشت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز گیلان مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان امروز گفت : اولین جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی ایرانی در رشت شهر خلاق غذا و خوراک ثبت شده در یونسکو ، 27 تا 29 تیر در مجموعه گردشگری آبشار رشت برگزار می شود.
آقای علیزاده هدف از برگزاری این جشنواره معرفی و احیای غذاهای سنتی ، استعداد یابی آشپزها ، معرفی رستوران های برتر و آموزش رایگان آشپزی اعلام کرد.
وی افزود : علاقه مندان برای شرکت در اولین جشنواره گردشگری غذا و هنر آشپزی ایرانی  می توانند برای نام نویسی  به  آدرس رشت ، میدان گیل ، جاده تهران ، روبروی بیمارستان رسول اکرم ، اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری  مراجعه  و یا با شماره تلفن 33618459-013 و 09914632495 دبیرخانه جشنواره تماس بگیرند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+
خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.