فراخوان جشنواره نمایشنامه‌نویسی تئاتر خیابانی

0

به گزارش «فارسی مچ»،  فراخوان اولین جشنواره نمایشنامه‌نویسی تئاتر خیابانی در حوزه فرهنگ شهروندی اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، موضوعات این نمایشگاه ترافیک، سرعت غیرمجاز، رعایت حق تقدم، حرکت بین خطوط، استفاده از حمل‌ونقل عمومی، رعایت نکات ایمنی در موتورسواری و حقوق متقابل عابرین پیاده و رانندگان هستند.

شرایط شرکت در این جشنواره به این صورت است که هر نویسنده فقط می‌تواند با دو اثر در این جشنواره شرکت کند، متون نباید در هیچ جشنواره یا اجرای عمومی دیگری شرکت داده شده باشند و متون باید در مهلت فراخوان به صورت فایل word روی لوح فشرده به همراه چهار نسخه پرینت اثر به دبیرخانه تحویل داده شود.
جوایز این جشنواره، ده میلیون ریال برای هر یک از ۶ اثر برگزیده اول به همراه دیپلم افتخار و تندیس جشنواره، هفت میلیون ریال برای هر یک از ۶ اثر برگزیده دوم به همراه لوح تقدیر و پنج میلیون ریال برای هر یک از ۶ اثر برگزیده سوم به همراه لوح تقدیر هستند.
مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا چهارم مردادماه ۱۳۹۷ است و اختتامیه و اعلام آثار برتر در تاریخ  ۹۷/۵/۳۱ همزمان با عید سعید قربان برگزار می‌شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.etefaq.org مراجعه کنید و یا با شماره تماس ۳۷۴۲۹۲۰۰/ داخلی ۲۷۸/۲۷۷ دبیرخانه فرهنگ شهروندی تماس حاصل کنید.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.