فراخوان جشنواره شعر منطقه‌ای تمدار بیت

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان دوازدهمین جشنواره شعر منطقه‌ای تمدار بیت آغاز شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیرکل فرهنگ وارشاداسلامی استان گفت:فراخوان دوازدهمین جشنواره شعر منطقه‌ای تمدار بیت به منظور پاسداشت و ارتقای ادبیات گویشی و بومی در شهرستان اردل آغاز شده است.

جوادکارگران افزود: موضوعات این جشنواره در بخش شعر‌های آئینی با اولویت انتظار، ایثار و شهادت، شهدای مدافع حرم، عفاف و حجاب و امام رضا (ع) و حمایت از کالای ایرانی و در بخش آزاد با اولویت آداب و سنن اقوام است.

وی بابیان اینکه شرکت در جشنواره برای تمامی سنین آزاداست،گفت:هر شاعر می‌تواند با ارسال سه اثر در هر بخش این جشنواره شرکت کند.

کارگران گفت:علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا ۱۶ مردادماه امسال به دبیرخانه جشنواره به نشانی استان چهارمحال و بختیاری، اردل، مجتمع فرهنگی هنری مهرگان، دبیرخانه دائمی جشنواره منطقه‌ای تمدار بیت ارسال کنند.

وی گفت: شاعران ۸ استان اصفهان، خوزستان، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد، لرستان، فارس، ایلام و چهارمحال و بختیاری در جشنواره شعر منطقه‌ای تمدار بیت شرکت می‌کنند.

کارگران افزود:اختتامیه این جشنواره ٢٤ مرداد امسال در سالن مهرگان اردل برگزار و از ١٠ شاعر در هر دو بخش تجلیل می‌شود.

اردل (مرکز شهرستان اردل) در فاصله ۹۵ کیلومتری جنوب غربی شهرکرد مرکز استان چهارمحال و بختیاری قرار دارد

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+