فراخوان جشنواره داستان کودک «انگشت جادویی»

0

به گزارش «فارسی مچ»،فراخوان پنجمین جشنواره سراسری داستان کودک «انگشت جادویی» منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، الهام مزارعی، دبیر  انجمن ادبی انگشت جادویی در گفت و گو با خبرنگار مهر گفت: به مناسبت چهارده سالگی انجمن انگشت جادویی پنجمین جشنواره سراسری داستان کودک با این عنوان برگزار می شود.

وی با اعلام اینکه فراخوان پنجمین جشنواره سراسری داستان کودک «انگشت جادویی» همزمان با روز ملی ادبیات کودک و نوجوان منتشر شد، موضوع جشنواره را آزاد اعلام کرد و گفت: شرکت کنندگان در سه گروه سنی کودک و نوجوان (۸ تا۱۲سال)، (۱۲ تا ۱۸سال) و بزرگسال می توانند آثار خود را ارسال کنند.

مزارعی شرایط جشنواره را برشمرد و افزود: هر شرکت کننده می تواند حداکثر ۳ اثر به جشنواره ارسال کند، این در حالیست که شرکت کنندگان باید مشخصات کامل خود را  شامل: نام اثر، نام و نام خانوادگی، سن ، شماره تماس و آدرس پستی ) ضمیمه اثر کنند.

دبیر انجمن ادبی انگشت جادویی در ادامه افزود: داستانها باید در قالب داستان کوتاه و حداکثر ۵ صفحه باشد؛ آثار بیشتر از ۵ صفحه بررسی نمی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهلت ارسال آثار به پنجمین جشنواره سراسری داستان کودک «انگشت جادویی» حداکثر ۳۰ مهرماه ۹۷ است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

تنها تا 30 آذر برای شرکت در دوره های آموزشی ادبی و هنری با تخفیف فرصت دارید.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+