فراخوان ارائه طرح فیلم‌ های مستند با موضوع انقلاب اسلامی

0

به گزارش «فارسی مچ»، به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی فراخوان ارائه طرح فیلم‌ های مستند با موضوع انقلاب اسلامی در گیلان منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از گزارش خبرگزاری شبستان از رشت، بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بر اساس تفاهم‌ نامه‌ای میان سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان فراخوان ارائه فیلم های مستند با موضوع انقلاب منتشر شد.

روایت‌ های ناشنیده و بدیع از انقلاب اسلامی در استان با توجه به نقش مساجد، نهادهای مردمی و رهبران دینی به‌ ویژه روحانیت در آگاهی‌ بخشی و هدایت جامعه از موضوعات این فراخوان است که مستند سازان باید فیلم های خود را با حدود مدت زمان ۴۰ دقیقه در این حوزه ها تهیه کنند.

طرح‌های ارسالی باید دارای ساختار دراماتیک و متفاوت با مستندهای گزارش و اطلاع‌ رسانی چون مستند تلویزیونی باشد و حداکثر تا پایان تیر به دبیرخانه واقع در خیابان حافظ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاونت امور هنری و سینمایی ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.