فراخوان ارائه طرح فیلم‌های مستند با موضوع انقلاب اسلامی در گیلان

0
به گزارش «فارسی مچ»، معاون ارشاد اسلامی گیلان، از انتشار فراخوان ارائه طرح فیلم های مستند با موضوع انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: این تصمیم به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اتخاذ شده است.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  سید امیر مصباح از انتشار فراخوان ارائه طرح فیلم های مستند با موضوع انقلاب اسلامی خبر داد و اظهار کرد: مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، تولید آثار مرتبط با موضوع انقلاب اسلامی را در اولویت کار خود قرار داده است.
وی افزود: این تصمیم براساس تفاهم‌نامه‌ای میان سازمان امور سینمایی و سمعی و بصری با اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اتخاذ شده است.
معاون امور هنری و سینمایی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان عنوان کرد: مستندسازان می‌بایست موضوع آثار را با محوریت روایت‌های ناشنیده و بدیع از انقلاب اسلامی در استان با اشاره به نقش مساجد، نهادهای مردمی و رهبران دینی به ‌ویژه روحانیت در آگاهی‌بخشی و هدایت جامعه انتخاب کنند.
این مسئول فرهنگی ادامه داد: طرح‌های ارسالی می‌بایست دارای ساختار دراماتیک و ترجیحا متفاوت با مستندهای گزارش و صرفا اطلاع‌رسانی(مستند تلویزیونی) باشد.
مصباح، مدت زمان فیلم‌های مستند مورد نظر را میان مدت(حدود 40 دقیقه) ذکر و تاکید کرد: مستندسازان باید با توجه به فرصت لازم برای بررسی و انتخاب نهایی و تصویب طرح توسط شورای تخصصی مستند مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی کشور، فقط تا پایان تیرماه جاری برای ارسال طرح‌ها به این اداره‌کل اقدام کنند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.