جشنواره ملی حجاب و عفاف برگزار می شود

0
به گزارش «فارسی مچ»،  بر اساس فراخوان جشنواره کشوری عفاف وحجاب بانوان فعال در رسانه های جمعی می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، “غلام رضا علی محمدی”، رئیس سازمان بسیج رسانه ایلام با اشاره به سالروز کشتار مردم در مسجد گوهرشاد و روز ملی عفاف و حجاب گفت: بر اساس فراخوان جشنواره کشوری عفاف وحجاب بانوان فعال در رسانه های جمعی می توانند در این جشنواره شرکت کنند.

وی اظهار کرد: این جشنواره با رویکرد گرامی داشت قیام مسجد گوهرشاد و یادآوری کشتاربی رحمانه ۲هزارنفراز مردم بی گناه توسط ماموران رضاشاه پهلوی و مبارزه مردم آن زمان برای حفظ حجاب است.
علی محمدی افزود: شرکت کنندگان در این جشنواره باید آثار خود را در محورهای نقش حجاب وعفاف در گاهش آسیب های اجتماعی، آسیب شناسی حجاب زنان ایرانی در عصر حاضر، حجاب وعفاف از منظر قران روایات و ادیان مختلف، حجاب از منظر روانشناسی، کنترل نگاه مردان در جامعه وتاثیر آن برانتخاب پوشش زنان تولید کنند.
رئیس سازمان بسیج رسانه ایلام یادآور شد: ارتباط پوشش زنان با سلامت جامعه وسلامت فرزندان و ارامش فرد، اثرات بد پوششی برسلامت روانی شهروندان، فلسفه حقیقی پوشش وحجاب از دیگر محورهای این جشنواره است.
وی ادامه داد: آثار ارائه شده باید در قالب عکس، گزارش ومقاله باشد و همچنین آثار تحویلی به دبیرخانه الزاما در تیرماه سال جاری در یکی از رسانه‌های استان منتشر یا باز نشرشود.
علی محمدی تصریح کرد: اثار ارسالی به دبیرخانه جشنواره پس از بررسی به سازمان بسیج رسانه کشور ارجاع داده می شود و به اثار برتر جوایز نقدی اهدا می شود.
وی با بیان اینکه جامعه حریم خصوصی افراد نیست، اظهار کرد: بد پوششی و بدحجابی افراد موجب سلب امنیت روانی و آرامش شهروندان و حتی خانواده ها می شود و ترویج حجاب و عفاف می تواند یک محرک برای سلامت جامعه باشد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.