اعلام فراخوان پانزدهمین جشنواره بین المللی «مقاومت» در چهارمحال و بختیاری

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان پانزدهمین جشنواره بین المللی «مقاومت» با رویکرد «سینمای مقاومت، تجلی گفتمان انقلاب اسلامی» در ۲ بخش اصلی «مسابقه سینمای ایران» و «مسابقه سینمای بین‌الملل» امروز در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  فراخوان پانزدهمین جشنواره بین المللی «مقاومت» با رویکرد «سینمای مقاومت؛ تجلی گفتمان انقلاب اسلامی» در ۲ بخش اصلی «مسابقه سینمای ایران» و «مسابقه سینمای بین‌الملل» امروز (۱۰ تیر) در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

پانزدهمین جشنواره بین المللی «مقاومت» در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، بنیاد فرهنگی روایت فتح و انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس «پانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت» برگزار می شود.

نقش انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در احیای «هویت ایرانی اسلامی»، رویکرد «گفتمان مقاومت» تنها راه مقابله با نظام سلطه، نقش استکبار جهانی و صهیونیسم بین‌الملل در «اسلام هراسی و ایران هراسی»، نقش مدافعین حرم در «همبستگی و همگرایی» مردم منطقه و حمایت از جبهه مقاومت و ترویج اندیشه های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در خود اتکایی و مقابله با تحریم های اقتصادی دشمنان از جمله موضوعات پانزدهمین جشنواره بین المللی «مقاومت» است.

نقش جانبازان، آزادگان و خانواده شهدا و ایثارگران در حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، تقویت «روحیه انقلابی» و توجه ویژه به «نقش جوانان و نخبگان» در حفظ و تداوم ارزش های انقلاب اسلامی، تهدیدها و فرصت‌های رسانه‌های مجازی در تضعیف و تقویت روحیه مقاومتی مردم، نقش تولیدات تصویری در روشنگری و «بصیرت افزایی» مردم و ائتلاف ننگین وهابیت با صهیونیسم جهانی در طراحی نقشه‌های شوم و جنایت علیه مسلمانان از دیگر موضوعات پانزدهمین جشنواره بین المللی «مقاومت» است.

آخرین مهلت ارسال آثار پانزدهمین جشنواره بین المللی «مقاومت» ۲۲ مرداد و زمان اعلام آثار پذیرفته شده ۵ مهر سال جاری اعلام شده است.

کلیه فیلم های سینمایی، مستند و کوتاه داستانی که از سال ۱۳۹۵ به بعد تولید شده‌اند و در جشنواره دوره قبل ارائه نشده‌اند می توانند در پانزدهمین جشنواره بین المللی «مقاومت» شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.