مسابقه کتابخوانی ” ماه تابان” در کتابخانه های منطقه ۸

0
به گزارش «فارسی مچ»،مسابقه کتابخوانی ” ماه تابان ” از سوی کتابخانه گلستان برگزار می‌شود و علاقه‌مندان با خواندن کتاب ” مردی شبیه خود” نگاهی به زندگی و مبارزات امام خمینی (ره) می‌توانند در آن شرکت کنند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از روابط عمومی مراکز فرهنگی هنری منطقه ۸ و فرهنگسرای گلستان؛ علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه از ۱۰ تا ۲۸ خرداد ماه فرصت دارند به مطالعه کتاب ” مردی شبیه خود ” نوشته مصطفی قلی زاده علیارکه از سوی انتشارات عروج منتشر شده بپردازند و به پرسش‌های مربوطه پاسخ دهند.

مسابقه کتبی ” ماه تابان ” به منظور گرامیداشت سالروز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی ، قیام پانزده خرداد و با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی ، معرفی بیشتر اندیشه های امام خمینی (ره) به قشر جوان و برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می توانند برای دریافت کتاب وکاربرگ‌های مسابقه به کتابخانه گلستان و یا یکی ازکتابخانه های منطقه ۸ مراجعه نمایند . و پس از مطالعه کتاب و پاسخ به سئوالات، پاسخنامه‌های خود را به نشانی نارمک ، گلبرگ غربی ، پایین تر از میدان هلال احمر، خیابان گلستان، جنب بوستان فدک، کتابخانه گلستان تحویل و یا به آدرس پست الکترونیکی ketabkhaneh.golestan@yahoo.com ارسال نمایند.و یا با تلفن ضروروی ۷۷۸۲۷۷۳۰ تماس بگیرند . چراکه قرار است به قید قرعه جوایزی به برندگان تعلق بگیرد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.