مسابقه کتابخوانی «بنای بندگی» در کتابخانه سید الشهدا

0

به گزارش «فارسی مچ»، کتابخانه سید الشهدا در ایام مبارک ماه مبارک رمضان مسابقه کتابخوانی بنای بندگی تفسیر نماز تالیف محسن قرائتی را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مسابقه کتابخوانی «بنای بندگی» تفسیر نماز از کتاب حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی را برگزار می‌کند.

در این کتاب می‌خوانیم .. تصمیم گرفتم جزوه‌ای در مورد تفسیر اذکار نماز، از تکبیر و حمد و سوره و رکوع و سجود و تشهد و سلام بنویسم تا آنچه را که در این ارتباط با خدا میگوییم، بهتر بفهمیم و عباداتی آگاهانه و از روی معرفت داشته باشیم.

این برنامه در قالب مسابقه چهار گزینه‌ای برگزار می‌شود و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی می‌توانند از 19 تا 23 خرداد ماه با مراجعه به کتابخانه سید الشهدا واقع در وردآورد کرج، شهرک دانشگاه شریف، پاسخنامه شرکت در این برنامه را دریافت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.