مسابقه عکاسی «سفره های آسمانی» ویژه افطاری ساده در استان اردبی

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان مسابقه عکاسی «سفره های آسمانی» ویژه افطاری ساده در استان اردبیل و عمل به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص تبلیغ افطاری ساده منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، فراخوان مسابقه عکاسی «سفره های آسمانی» ویژه افطاری ساده در استان اردبیل و عمل به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص تبلیغ افطاری ساده منتشر  شد.

علاقمندان می توانند با تلفن همراه خود عکاسی کرده و با موضوع های هیئت های مذهبی، مساجد، تکایا، خیابان ها، معابر و محله ها، منازل، بازار و مراکز خرید در این مسابقه شرکت کنند.

فرمت عکس ها باید به صورت JPG و حداکثر حجم آنها 5 مگابایت باشد و تمام عکس ها برای ارسال باید به نام و نام خانوادگی، شهر محل سکونت و تلفن همراه صاحب اثر درج شود.

شرکت کنندگان می توانند آثار خود را از طریق پیام رسان سروش به شماره 09014021516 و یا پست الکترونیکی (ایمیل) ardabil.dkm@gmail.com ارسال کنند.

برای ارسال مستقیم آثار نیز می توانید به دبیرخانه مسابقه اردبیل، خیابان پاسداران، مابین چهارراه یاقوت و پل تاریخی یعقوبیه، پلاک 230، دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل ارسال کنید.

آخرین مهلت ارسال آثار 10 تیر 1397 است و به ۱۰ نفر از برگزیدگان بدون ترتیب اولویت جوایز نفیس به همراه تندیس و لوح یادبود اهدا می شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.