فراخوان یازدهمین جشنواره موسیقی مناطق زاگرس نشین

0
به گزارش «فارسی مچ»، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد مهاباد از برگزاری جشنواره موسیقی مناطق زاگرس نشین با حضور چندین استان کشور خبر داد.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، قادر مرادی در گفتگو با خبرنگار هاژه اظهار کرد: در راستای اعتلای فرهنگ والای ایرانی اسلامی، کشف و استعدادیابی هنرمندان جوان و شناسایی مقام ها و نغمات بکر و اصیل که رو به زوال و فراموشی است جشنواره موسیقی مناطق زاگرس نشین با حضور استان های آذربایجان غربی و شرقی، اصفهان، ایلام، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، زنجان ، فارس، کهگیلویه و بویر احمد، کردستان، کرمانشاه، لرستان، هرمزگان و همدان، شهریور ماه 1397 در بروجن برگزار  می شود.
وی افزود:  هنرمندان موسیقی شهرستان مهاباد  جهت آگاهی از شرایط ارسال آثار به جشنواره می توانند با مراجعه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مهاباد در این جشنواره شرکت نمایند.
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.