فراخوان پانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» در چهارمحال و بختیاری

0

به گزارش «فارسی مچ»،ارشاد اسلامی استان البرزپانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» از سری برنامه های شانزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) و به میزبانی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز برگزار می شود که فراخوان این جشنواره امروز (19 خرداد) در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، پانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» همزمان با جشن های دهه کرامت، میلاد فرخنده هشتمین خورشید آسمان امامت و ولایت حضرت علی بن موسی الرضا (علیه السلام)، حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها) و همچنین بزرگداشت حضرت احمد ابن موسی (شاه چراغ) به میزبانی فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز با مشارکت بنیاد بین المللی فرهنگی هنری امام رضا (علیه السلام) و معاونت هنری وزارت ارشاد و اسلامی برگزار می شود.

ایجاد بستری مناسب برای رشد و حمایت از هنر های ملی و سنتی کشور، تشویق هنرمندان جوان و مستعد نگارگر و حمایت از خلق آثار هنری در جهت ارتقای معنویت در سطح جامعه از اهداف برگزاری پانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» است.

نگارگری با موضوعات مذهبی، گل و مرغ ایرانی و تذهیب از فصل های مسابقه پانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» است.

پانزدهمین جشنواره ملی «نگارگری رضوی» تیر ماه سال جاری برگزار می شود و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس اینترنتی Shamstoos.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.