فراخوان همکاری در پروژه «تحقیقات بازار بهینه‌سازی انرژی در ساختمان»

0

به گزارش «فارسی مچ»، توان متخصصان کشور در پروژه «بهینه‌سازی انرژی و محیط زیست در بخش ساختمان‌« به کار برده می‌شود. در این راستا فراخوانی برای همکاری بیشتر افراد علاقمند در این حوزه منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، پروژه «اصلاح سیاست‌ها و تحول بازار برای افزایش کارایی انرژی در بخش ساختمان در جمهوری اسلامی ایران» در حال انجام است. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با همکاری صندوق تسهیلات جهانی محیط زیست، برنامه عمران ملل متحد از سال گذشته این پروژه را آغاز کرده¬اند. هدف از انجام این پروژه افزایش کارایی انرژی در ساختمان¬های مسکونی، تجاری و اداری و کاهش آلاینده¬های زیست محیطی است.
در این راستا معاونت علمی در نظر دارد مطالعات «تعیین سطح آگاهی و تحقیقات بازار بهینه سازی انرژی در ساختمان-های مسکونی» مرتبط با پروژه را به مشاورین حقیقی متخصص در کشور واگذار کند تا از این طریق از پتانسیل و ظرفیت نیروی خلاق و نوآور استفاده شود. علاقمندان برای همکاری در این پروژه تا ۱۹ خرداد ماه سال جاری مهلت دارند که پیشنهادات خود را جهت ارائه خدمات در این پروژه ارسال کنند.
همچنین موضوع و محور اساسی خدمات مورد نیاز تعیین میزان سطح آگاهی مردم شهر تهران درباره مصرف بهینه جریان انرژی در ساختمان و بررسی میزان عرضه و تقاضا در ساختمان های موجود و جدید با در نظر گرفتن شاخص مصرف انرژی و تدوین پیشنهادات عملیاتی برای آگاهی بخشی، ایجاد تقاضا و بازاریابی اجتماعی است.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به آدرس eeeb.ceee.isti.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.