فراخوان همایش ملّی «آرمان‌شهر رضوی»

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان همایش ملّی «آرمان‌شهر رضوی» از سری برنامه‌های شانزدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اراک اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، «اشاعه و ترویج فرهنگ منوّر رضوی، تولید آثار علمی و پژوهشی با موضوع جشنواره، گسترش فعالیت‌های پژوهشی مرتبط با سیره ائمه معصومین (ع)، گرامیداشت تولید کنندگان و پدیدآورندگان برتر آثار پژوهشی در زمینه سیره و معارف امام رضا (ع) و امام موسی بن جعفر (ع) و کمک به انتشار گسترده‌تر این آثار» از جمله اهداف برگزاری همایش ملّی «آرمان شهر رضوی» است.

محور اصلی این همایش «چگونگی نهادینه شدن درک متقابل میان حاکمیت و مردم با تمسک به سیره اخلاقی و عملی امام رضا (ع) و امام موسی بن جعفر (ع)» است.

این فراخوان بخش ویژه‌ای نیز دارد که عبارت‌ است از: سبک زندگی در آرمانشهر رضوی با تکیه بر وضعیت مبلمان و معماری شهری امروز ایران و نسبت آن با آرمانشهر رضوی».

مهلت ارسال مقالات تا پنجم تیرماه 97 و تاریخ برگزاری اختتامیه همایش علمی ـ پژوهشی «آرمان شهر رضوی» چهارشنبه 27 تیر سال جاری اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را به نشانی پستی: استان اراک، خیابان جهاد (هپکو)، شهرک شهید بهشتی، فاز یکم، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، دبیرخانه همایش آرمان شهر رضوی ارسال یا از طریق سایت www.shamstoos.ir  اقدام کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+