فراخوان «مسابقه ضیافت عاشقانه» در چهارمحال و بختیاری

0

به گزارش «فارسی مچ»، مسابقه ضیافت عاشقانه» به میزبانی مرکز روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با همکاری شرکت تعاونی اعتبار کارکنان برگزار می شود که فراخوان این مسابقه امروز ۲۰ خرداد در چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،  «مسابقه ضیافت عاشقانه» در موضوعات نقاشی، عکاسی و پیامکی و ویژه همکاران فرهنگ و ارشاد اسلامی در سراسر کشور برگزار می شود.

ارسال آثار با موضوع ماه مبارک رمضان، موضوع آثار آزاد است، عکس های ارسالی باید دارای کیفیت مناسب باشد و ارسال حداکثر سه اثر، عکس های ارسالی نباید کپی باشد از شرایط شرکت در «مسابقه ضیافت عاشقانه» است.

جهت اطمینان از راه یابی عکس خود به بخش مسابقه می توانید کانال تلگرام شرکت به آدرس @taavoniershad و یا صفحه اینستاگرام به آدرس taavoniershad را دنبال کنید، چرا که تصاویر دریافتی به محض تایید و ورود به بخش مسابقه، در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام شرکت قرار می گیرد.

علاقه مندان می توانند آثار خود را تا پایان ماه مبارک رمضان از طریق پست الکترونیک taavoniershad@yahoo.com به دبیرخانه «مسابقه ضیافت عاشقانه» ارسال کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.