فراخوان طراحی ” فرودگاه آینده”

0

به گزارش «فارسی مچ»، رقابت طراحی ” فرودگاه آینده” با توجه به گسترش روابط فرهنگی و تجاری جهانی که افزایش بی سابقه درخواست های پرواز را به دنبال داشته و منجر به ساخت فرودگاه های متعدد در نقاط مختلف شده است، برگزار میشود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در کمتر از یک قرن، فرودگاه به عنوان نوع جدیدی از معماری شناخته شده اند که همانند دیگر ساختمان های عمومی در مقیاس بزرگ مانند موزه ها، کتابخانه ها، معابد و دادگاه ها مهم هستند. فرودگاه ها یکی از پیچیده ترین و پرجمعیت ترین مراکز حمل و نقل هستند، اما آنها نیز مکان های فزاینده ای برای کار، تجارت، تفریح و فرهنگ هستند. تکامل سریع فرودگاه ها نیازمند ترکیب آخرین تحولات تکنولوژی، طراحی و روند اجتماعی در سراسر جهان است.
شرکت کنندگان تشویق می شوند تا ساختمان ترمینال را در سال ۲۰۷۵ تصور کنند، با استفاده از شرایط برخی از شلوغ ترین فرودگاه های بین المللی جهان به عنوان یک چارچوب. برخی از جنبه های مطالعاتی که باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از: زمینه های محلی، روند تکنولوژیکی، امکان سنجی پروژه و تجربه مسافر.
جایزه اول – ۱۰،۰۰۰ دلار
جایزه دوم – ۲۰۰۰ دلار
جایزه سوم – ۱۰۰۰ دلار
۲ جایزه انتخابی مردم – ۱۰۰۰ دلار

مهلت ثبت نام: ۳۱ می ۲۰۱۹ (۱۰ خرداد ۹۸)

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.