فراخوان رقابت معماری DISPLACED

0

به گزارش «فارسی مچ»،رقابت معماری DISPLACED با هدف ارائه طرح های خلاقانه جهت رفاه و افزایش خدمات مهاجران و پناهندگان در سرزمین های جدید برگزار میشود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، به نقل از سایت DISPLACED ، دنیای ما شاهد تعداد بسیاری مهاجرت و جابجایی است. به گفته کمیسیون عالی پناهندگان سازمان ملل، در حال حاضر بیش از ۶۰ میلیون آواره در سراسر جهان، نتیجه آزار و اذیت، درگیری و خشونت وجود دارد.

شهرها در خط مقدم این بحران جهانی قرار دارند. در حال حاضر ۶۰ تا ۷۰ درصد مردم آواره در شهرهای مختلف زندگی می کنند و ضرورت اخلاقی لیجاب می‌کند به آنها احترام گذاشته شود.

در حالی که مهاجران و پناهندگان در جوامع شهری جدید خود با چالش هایی از جمله زبان، دسترسی به خدمات، اشتغال، مسکن و موانع فرهنگی برای شهرها و اقتصاد خود به ارمغان می آورند. موفقیت آنها موفقیت کشورهاست.

اثر ارسالی می‌بایست یک پیشنهاد تغییر بازی باشد که راهکارهای طراحی شهری را ارائه می دهد و در عین حال تعلق، کرامت و انعطاف پذیری را برای مهاجران و پناهندگان که در چالش های زندگی شهری در جامعه محلی خود قرار دارند، ترویج می دهد.

طرح‌های پیشنهادی باید به صراحت یک درک صحیح از نیازها و چالش های مهاجران و پناهندگان را که با مشارکت با یک سازمان خدمات مهاجر یا پناهندگی، سازمان های غیر دولتی، غیر انتفاعی و یا با داده های قابل توجه و تحقیق همراه است، نشان دهد.

جوایز:

جایزه اول – ۷،۵۰۰ دلار آمریکا

جایزه دوم – ۳۰۰۰ دلار آمریکا

جایزه سوم – ۲۰۰۰ دلار آمریکا

افتخار ذکر شده – ۱،۵۰۰ دلار آمریکا

دانشجو – ۱۰۰۰ دلار

برندگان در فستیوال طراحی سالانه سیاتل، بزرگترین رویداد طراحی در Northwest اقیانوس آرام خواهند شد. آثار منتخب در مرکز معماری و طراحی، سیاتل و واشنگتن نمایش داده خواهند شد. همچنین به صورت آنلاین و در نشریات چاپی نمایش داده می شوند.

مهلت ارسال درخواست: ۱ ژوئیه ۲۰۱۸ (۱۰ تیر ۹۷)

جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت فراخوان مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.