فراخوان جشنواره گل لاله عباسی در اصفهان

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان ارسال آثار به جشنواره گل لاله عباسی در اصفهان منتشر شد.

ببه گزارش خبرنگار فارسی مچ، مدیر بخش فرهنگی موسسه فرهنگی رویش مهر گفت: علاقه مندان به طبیعت و محیط زیست می توانند آثار خود در زمینه های مختلفِ عکس، نقاشی و شعر با محوریت لاله عباسی را تا ۲۵مرداد به رایانامه info@rooyesh.com ارسال کنند.
زهرا سترده ترویج تکثیر گل لاله عباسی را با توجه به همخوانی با طبیعت اصفهان بیان کرد و افزود: با ارائه آثار برتر در نمایشگاه، به برگزیدگان، امکان شرکت رایگان یک دوره یک‌ساله در دوره‌های فرهنگی و آموزشی اهدا می‌شود.
وی گفت: علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند بذرها را بکارند و پس از رویش، از این گل‌های لاله عباسی عکاسی  و به صورت تک‌عکس، مجموعه‌ عکس و یا موبایل‌گرافی ارسال کنند، همچنین می‌توانند در خصوص گل های پرورش داده شده داستان، شعر و جُستار بنویسند و ویدئوآرت نقاشی و گرافیک تهیه کنند، حتی کودکان نیز می‌توانند از لاله‌های عباسی نقاشی بکشند و به جشنواره ارسال کنند.
مدیر بخش فرهنگی موسسه فرهنگی رویش مهر افزود: همچنین شرکت کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به تارنمای جشنواره به نشانی http://www.rooyesh.com/ مراجعه کنند.
موسسه فرهنگی رویش مهر با رویکرد فرهنگی، هنری و ادبی، موضوع کاشتن بذرهای لاله عباسی در روز درختکاری و عیدی‌دادن گل‌های لاله عباسی را در زمینه ترویج استفاده از این گل در کارنامه ی فعالیت خود دارد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.