فراخوان جشنواره نقاشی و گرافیک در ارسنجان

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره نقاشی و گرافیک در ارسنجان برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان گفت: این جشنواره به منظور شناسایی استعداد‌های تجسمی و معرفی هنرمندان در رده‌های سنی زیر ۸ سال و زیر ۱۴ سال و بالای ۱۴ سال به بالا برگزار می‌شود،
دادوند افزود: موضوعات این جشنواره در بخش‌های آزاد، مضرات و عواقب اعتیاد به مواد مخدر، ماه رمضان و نماز است، و آثار باید بر روی مقوا یا بوم و در سایز حداقل A۴ ارائه شود.
وی گفت:: ایجاد بستر مناسب برای شناخت استعداد‌های نهفته و برنامه ریزی برای آینده هنری آنان، پرورش خلاقیت و تبادل تجربه‌های هنری آن ها، ایجاد انگیزه و توجه دادن به ارزش و اهمیت هنر کودک و نوجوان در جامعه از اهداف این اداره در قالب جشنواره‌های مختلف است.
دادوند تصریح کرد: مهلت دریافت آثار تا پایان خرداد امسال است، و نمایشگاهی از بهترین آثار دریافتی در محل نگارخانه هنرمندان این شهرستان از ۲ تا ۱۴ تیر برگزار خواهد شد
فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.