فراخوان جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان اصفهان

0

به گزارش «فارسی مچ»، سي و يكمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان، 8 تا 14 شهريورماه در اصفهان برگزار مي‌شود. به گزارش اداره ارتباطات رسانه‌اي شهرداري اصفهان، بر اساس توافق‌نامه سازمان امور سينمايي و سمعي و بصري، شهرداري اصفهان و بنياد سينمايي فارابي، سي و يكمين جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان از ۸ تا ۱۴ شهريور ماه ۱۳۹۷ برابر با ۳۰ آگوست تا ۵ سپتامبر ۲۰۱۸ در دو بخش ملي و بين‌المللي و بر اساس شرايط و مقررات اعلامي در شهر تاريخي اصفهان برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، در همين زمينه روابط عمومي جشنواره بين‌المللي فيلم‌هاي كودكان و نوجوانان، مقررات و فراخوان اين جشنواره را اعلام كرد. مطابق اين اعلام، آثاري مورد توجه و اولويت انتخاب جشنواره است كه ترويج‌دهنده اخلاق نيكو و نكوهنده رفتارهاي نامناسب مبتني بر آموزه‌هاي اعتقادي، خدا باوري، پيوند خانواده، احترام به همنوعان، اعتماد به نفس، مسووليت‌پذيري مشاركت اجتماعي و پاسداري از سرمايه‌هاي نهفته در طبيعت و مضامين مشابه مورد نياز رشد شخصيت كودكان و نوجوانان باشد.

بخش‌هاي اصلي جشنواره شامل مسابقه سينماي بين‌الملل و مسابقه سينماي ايران كه شامل فيلم‌هاي سينمايي، كوتاه داستاني، پويانمايي و بلند داستاني است. براي بخش‌هاي اين جشنواره يك هيات داوري بين‌المللي (يك داور ايراني و دو داور خارجي) از سوي سازمان سيفژ (سازمان بين‌المللي فيلم‌هاي كودك و نوجوان) معرفي شده كه جايزه اصلي اين سازمان جهاني را به بهترين فيلم بلند جشنواره اهدا خواهد كرد. اين جايزه به تشخيص هيات داوران، به كارگردان يا تهيه‌كننده فيلم اهدا خواهد شد. اين هيات همچنين يك ديپلم افتخار نيز به يك فيلم كوتاه يا پويانمايي كوتاه اهدا خواهد كرد.

در اين جشنواره جوايز مختلفي همچون سينماي مقاومت و تنديس شهيد بهنام محمدي، جايزه هيات داوران كودك و نوجوان بين‌الملل و ايران و جايزه ويژه شادروان زاون قوكاسيان اهدا خواهد شد. انتخاب فيلم توسط هيات‌هاي انتخاب مستقل با حكم دبير جشنواره انجام خواهد شد و در صورت به حد نصاب نرسيدن تعداد آثار منتخب هر بخش از مسابقه (حداقل هفت فيلم)، آثار انتخابي به صورت غير رقابتي به نمايش درخواهند آمد. نتايج تا قبل از ۱۰ مرداد سال جاري به صاحبان آثار، توليدكنندگان و توزيع‌كنندگان اعلام مي‌شود. همچنين آثار ارايه شده بايد از نظر محتوا و شيوه روايت، قابليت جذب مخاطبان كودك و نوجوان را دارا باشند. متقاضيان بايد نسخه اوليه فيلم‌هاي خود را به صورت (DVD, Blu-Ray) و با زيرنويس انگليسي يا از طريق weTransfer به دفتر جشنواره ارسال كنند.

آخرين مهلت ثبت‌نام در پرتال جشنواره و ارايـه فـيلم‌هاي ايراني و غيرايراني تا ۳۱ تيرماه ۱۳۹۷ مصادف با ۲۲ جولاي ۲۰۱۸ تعيين شده است.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.