فراخوان جشنواره«ترنج» ویژه کانون های فرهنگی و هنری مساجد در مازندران

0

به گزارش «فارسی مچ»، جشنواره هنرهای تجسمی بچه های مسجد با عنوان «ترنج» ویژه اعضای کانون های فرهنگی و هنری مساجد همزمان با سراسر کشور در مازندران برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،حجت الاسلام محمود علیخانی، سرپرست ستاد هماهنگی و نظارت بر کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران امروز ( ۱۲خرداد) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در ساری گفت: موضوعات این جشنواره از آیات قرآن و حکمت های نهج البلاغه با رویکرد سبک زندگی اسلامی (همزیستی مومنانه) است که حداکثر تا یک هفته پس از ارسال فراخوان آیات و حکمت های پیشنهادی در پورتال بچه های مسجد بارگزاری می شود.

وی ادامه داد: تمامی شرکت کنندگان باید عضو کانون های فرهنگی و هنری مساجد باشند و اثر خود را تولید و سپس فایل اثر خود(عکس اثر) را از ۳۱ اردیبهشت تا سوم تیر و با پورتال بچه های مسجد به نشانی bachehayemasjed.ir برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

حجت الاسلام علیخانی تصریح کرد:  آثاری که با موضوع حمایت از کالای ایرانی تولید و ارسال شوند، در صورت انتخاب توسط هیئت داوران به صورت ویژه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت و همچنین فرم شرکت در جشنواره باید از سوی کانون و دبیرخانه استان تایید شود.

وی با تاکید بر اینکه آثار ارسالی باید تازگی داشته باشند، اظهار کرد: تمام خواهران و برادران شرکت کننده در جشنواره باید با توجه به رده سنی خود در جشنواره یعنی رده سنی هفت تا هشت سال فقط در رشته نقاشی، ۹ تا ۱۵سال و ۱۶ تا ۲۹سال در تمامی رشته ها، اثر ارسال کنند.

حجت الاسلام علیخانی با اشاره به اینکه هنرمندان حاضر در مرحله پایانی که متشکل از نفرات برتر هر رشته  می شوند با انتخاب یک موضوع توسط هیئت داوران، آثاری را در زمان برگزاری جشنواره خلق می کنند که از میان این آثار، نفرات برتر انتخاب و در مراسم اختتامیه معرفی می شوند، تصریح کرد: از آثار ارسالی و خلق شده، نمایشگاهی در محل برگزاری جشنواره در سطوح ملی و بین المللی برپا می شود و با اهدا جوایز مادی و معنوی نظیر کمک هزینه زیارت عتبات عالیات و مشهد مقدس از آثار منتخب، تقدیر بعمل می آید.

 وی یادآور شد: علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر به نشانی javananemasajed.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.