فراخوان‌های بیست‌وپنجمین همایش مانتره منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان‌هاى اوستاخوانى، گاتاشناسى و مانترک بيست‌وپنجمين همايش اوستاخوانى و گاتاشناسى مـــــانـــتـــره منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، با گذشت ربع قرن از برگزارى تنها همايش اوستاخوانى و گاتاشناسى زرتشتيان سراسر كشور، كانون دانشجويان زرتشتى بار دیگر بنا دارد هرچه شايسته‌تر همايش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره را برگزار کند. بخش اوستاخوانى بيست‌وپنجمين همايش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره در ٦رده‌ی 1- اهنودگات 2- اشتود -سپنتمدگات 3- كل گاتا 4- از برخوانى ١٣ تا ١٨سال 5- از برخوانى ١٨ به بالا 6- از برخوانى گروهى برگزار می‌شود.
همچنین گاتاشناسى نيز در ٤ بخش، 1- اصلى 2- جنبى 3- ترجمه 4- محور همايش، با موضوع «ساختار مديريتی جامعه زرتشتى» با زير تيترهای – شناخت و بررسی ساختار فعلی جامعه ی زرتشتی – بررسی ساختار روابط بین ارگان‌های دینی و اجتماعی جامعه‌ی زرتشتی – ارايه‌ی الگوهای مدیریتی کارآمدتر برای آینده‌ی جامعه ی زرتشتی اجرا می‌شود.
بيست‌وپنجمين همايش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره هفتم، هشتم و نهم شهريورماه 1397 خورشیدی در همایشگاه ماركار تهرانپارس برگزار مى‌شود و کانون دانشجویان زرتشتی میزبان همه‌ی همکیشان است.
دوستداران همراه با خواندن فراخوان‌ها مى‌توانند برای آگاهی بيشتر از ساعت ١٧ تا ٢١ با كانون دانشجويان زرتشتى به شماره‌های ٠٢١٦٦٧٠٦٤١٩ – ٠٢١٦٦٧٤٤٦٧٠ تماس بگیرند. تارنمای بيست‌وپنجمين همايش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره به نشانی www.manthra.kdz.ir است.
متن فراخوان‌های بيست‌وپنجمين همايش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره را در پیوندهای زیر بخوانید:
فراخوان اوستا خوانی

فراخوان گاتاشناسی

فراخوان مانترک

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.