فراخوان‌های بیست‌وپنجمین همایش مانتره منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»، فراخوان‌هاى اوستاخوانى، گاتاشناسى و مانترک بیست‌وپنجمین همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مـــــانـــتـــره منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، با گذشت ربع قرن از برگزارى تنها همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى زرتشتیان سراسر کشور، کانون دانشجویان زرتشتى بار دیگر بنا دارد هرچه شایسته‌تر همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره را برگزار کند. بخش اوستاخوانى بیست‌وپنجمین همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره در ۶رده‌ی ۱- اهنودگات ۲- اشتود -سپنتمدگات ۳- کل گاتا ۴- از برخوانى ١٣ تا ١٨سال ۵- از برخوانى ١٨ به بالا ۶- از برخوانى گروهى برگزار می‌شود.
همچنین گاتاشناسى نیز در ۴ بخش، ۱- اصلى ۲- جنبى ۳- ترجمه ۴- محور همایش، با موضوع «ساختار مدیریتی جامعه زرتشتى» با زیر تیترهای – شناخت و بررسی ساختار فعلی جامعه ی زرتشتی – بررسی ساختار روابط بین ارگان‌های دینی و اجتماعی جامعه‌ی زرتشتی – ارایه‌ی الگوهای مدیریتی کارآمدتر برای آینده‌ی جامعه ی زرتشتی اجرا می‌شود.
بیست‌وپنجمین همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره هفتم، هشتم و نهم شهریورماه ۱۳۹۷ خورشیدی در همایشگاه مارکار تهرانپارس برگزار مى‌شود و کانون دانشجویان زرتشتی میزبان همه‌ی همکیشان است.
دوستداران همراه با خواندن فراخوان‌ها مى‌توانند برای آگاهی بیشتر از ساعت ١٧ تا ٢١ با کانون دانشجویان زرتشتى به شماره‌های ٠٢١۶۶٧٠۶۴١٩ – ٠٢١۶۶٧۴۴۶٧٠ تماس بگیرند. تارنمای بیست‌وپنجمین همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره به نشانی www.manthra.kdz.ir است.
متن فراخوان‌های بیست‌وپنجمین همایش اوستاخوانى و گاتاشناسى مانتره را در پیوندهای زیر بخوانید:
فراخوان اوستا خوانی

فراخوان گاتاشناسی

فراخوان مانترک

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.