انتشار فراخوان نقاشی ماه مهمانی خدا در میامی

0
به گزارش «فارسی مچ»،همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان فراخوان مسابقه بزرگ نقاشی ماه مهمانی خدا صبح امروز در شهرستان میامی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، از میامی،مسئول انجمن هنرهای تجسمی شهرستان میامی گفت: مسابقه نقاشی با عنوان ماه مهمانی خدا به مناسبت ماه مبارک رمضان با موضوعات سفره افطاری با خانواده، شبهای قدر، زندگی امام حسن مجتبی(ع)و زندگی حضرت خدیجه(س) در سطح شهرستان برگزار میشود.نرگس نهاوندی تصریح کرد:با توجه به تاثیر گذاری و نقش هنردر آموزه های دینی و اجتماعی ،هدف از برگزاری مسابقه نقاشی تاکید بر اهمیت جایگاه خانواده، ترویج سیره ی معصومین و اولیای دین و پویایی در جامعه می باشد.

وی با بیان اینکه شرکت در مسابقه برای عموم آزاد است افزود:علاقه مندان می توانند آثار ارسالی خود را در دو سایز A۴-A٣ با درج کامل مشخصات در پشت اثر، تا تاریخ ١٩ خرداد ماه سال جاری به دبیرخانه ارسال نمایند.

مسئول انجمن هنرهای تجسمی شهرستان میامی گفت: سه جایزه ١۵٠٠٠٠٠ریالی به سه اثر برتر و جوایز ارزنده دیگر به رسم یادبود به نفرات برگزیده اهدا خواهد شد.

نهاوندی درپایان یادآور شد:این مسابقه با همکاری انجمن هنرهای تجسمی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی،کانون فرهنگی هنری علی ابن ابیطالب(ع)، اداره کتابخانه های عمومی و اداره آموزش و پرورش شهرستان میامی برگزار خواهدشد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.