آخرین مهلت شرکت در مسابقه «چراغ راه هدایت» عتبات دانشجویی

0

به گزارش «فارسی مچ»، مهلت شرکت در مجموعه مسابقات چراغ راه هدایت ویژه زائران دانشگاهی عتبات عالیات در هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان تا فردا به اتمام می‌رسد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ،مجموعه مسابقات چراغ راه هدایت ویژه زائران دانشگاهی عتبات عالیات در هجدهمین دوره که از بهمن سال گذشته آغاز شده است.

علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه تا پایان این ماه فرصت دارند با ارسال خاطرات و عکس‌های خود در این مسابقه شرکت کرده و از جوایز ارزنده آن بهره‌مند شوند. همچنین بخش مسابقه کتابخوانی از کتب “هشت بهشت”، “به فرزندم” و “مفاتیح دانشجویی (زیارت جامعه کبیره) ” طراحی شده است و به صورت اینترنتی در سامانه جامع عتبات در حال برگزاری است.

زائران هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان می‌توانند در تمامی بخش‌های مسابقه شرکت کنند و آثار خود را به شماره ۰۹۳۵۰۰۰۲۵۴۲۵ در شبکه‌های اجتماعی (سروش، ایتا، آی گپ)، ایمیل atabat@labbayk.ir و یا از طریق پست به آدرس تهران، میدان انقلاب، خیابان کارگر شمالی، بن بست امین، پلاک ۴ برای ستاد ارسال کنند.

بر این اساس، کمک هزینه سفرهای زیارتی ۱ میلیون تومانی، ۷۰۰ هزار تومانی و ۵۰۰ هزار تومانی، جوایزی است که به ترتیب برای نفرات اول تا سوم در نظر گرفته شده و هدایای فرهنگی برای سایر برندگان که به قید قرعه انتخاب خواهند شد، پیش‌بینی شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

ثبت نام دوره های آموزشی ادبی و هنری به صورت حضوری و مجازی با 10% تخفیف ویژه کاربران فارسی مچ شروع شد.اطلاعات بیشتر و ثبت نام
+