هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی در چهارمحال و بختیاری

0

به گزارش «فارسی مچ»،مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری گفت: فراخوان هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی با هفت کتاب در سه رده سنی «کودک و نوجوان»، جوان و بزرگ‌سال و در بخش خانوادگی منتشر شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، فرهاد خلیل مقدم، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی چهارمحال و بختیاری، گفت: فراخوان هشتمین جشنواره کتاب‌خوانی رضوی با هفت کتاب در سه رده سنی «کودک و نوجوان» جوان و بزرگ‌سال و در بخش خانوادگی منتشر شد.

وی در ادامه افزود: در رده سنی کودک چهار تا ۱۱ سال کتاب های «مهمان خراسان»، در رده سنی نوجوان ۱۱ تا ۱۷ سال کتاب های «مسافر هشتم» با موضوع امام رضا (علیه السلام) و «کاش تو را می دیدم» با موضوع حضرت معصومه (سلام الله علیها) به عنوان منابع این جشنواره اعلام شده است.

مدیرکل کتابخانه های عمومی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: همچنین علاقمندان به شرکت در بخش جوان و بزرگسال ۱۷ سال به بالا می توانند با مطالعه کتاب های «ماه هشتم»، «مهر ولایت در آسمان ایران» با موضوع امام رضا (علیه السلام) و کتاب «به سپیدی یک رویا» با موضوع حضرت معصومه (سلام الله علیها) در این جشنواره شرکت کنند.
خلیل مقدم خاطرنشان کرد: این جشنواره همچنین به منظور ترویج سبک زندگی رضوی بخشی با عنوان مسابقه «کتابخوانی خانواده رضوی» برای خانواده ها برگزار می کند و همه رده های سنی می توانند در این بخش شرکت کنند.

به گفته وی، شرکت کنندگان می توانند با تهیه پاسخنامه های جشنواره و تحویل آن تا ۳۱ تیر سال جاری به یکی از کتابخانه های عمومی استان در این مسابقه شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.