مسابقه کتابخوانی «منشور حقوق شهروندی» در نمایشگاه

0

به گزارش «فارسی مچ»، اولین دوره مسابقه کتابخوانی «منشور حقوق شهروندی» همزمان با نمایشکاه بین‌المللی کتاب تهران برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، علی‌اصغر کاراندیش – دستیار حقوق شهروندی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی – در نشست خبری که در دفتر معاونت توسعه مدیریت و منابع برگزار شد خبر برگزاری اولین دوره مسابقه کتابخوانی «منشور حقوق شهروندی» را اعلام کرد.

به گفته او، اولین مسابقه کتابخوانی «منشور حقوق شهروندی» با هدف آگاه‌سازی شهروندان از مفاد منشور حقوق شهروندی و در ایام نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در غرفه دبیرخانه حقوق شهروندی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار خواهد شد و به ۵۰ نفر جوایز ارزنده نقدی اهدا خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مهمترین اقدام در خصوص حقوق شهروندی را جریان‌سازی  فرهنگی با همراهی اصحاب رسانه عنوان کرد و افزود: طراحی و برنامه‌ریزی اولین دوره مسابقه کتابخوانی منشور حقوق شهروندی به منظور تحقق بند ۵ بخش ب بیانیه مقدماتی رییس‌جمهور درابتدای منشور حقوق شهروندی که بر انجام تلاش‌های فرهنگی و آموزشی برای اجرای دقیق منشور اشاره کرده است انجام شد.

او ادامه داد: نظر به اینکه نمایشگاه بین‌المللی کتاب بزرگترین رویداد فرهنگی کشور است و کمتر زمانی شاهد حضور حداکثری آحاد دجامعه در نمایشگاه‌ها هستیم لذا بهترین زمان برای ترویج موضوع حقوق شهروندی و جلب مشارکت شهروندان در سرنوشت فرهنگی خویشتن است.

کاراندیش  در پایان درباره ساز و کاراجرایی مسابقه کتابخوانی منشور حقوق شهروندی گفت: از روز پنج‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۷ تا روز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه تمامی علاقه‌مندان به شرکت در مسابقه می‌توانند به غرفه دبیرخانه حقوق شهروندی وزارت فرهنگ در ساعت‌های کاری نمایشگاه مراجعه کنند و پس از تکمیل پاسخ‌نامه نسبت به عودت آن به مسئول مسابقه اقدام کنند. هر روز به قید قرعه طی ویژه‌برنامه‌ای توسط دستیار حقوق شهروندی وزیر به پنج نفر و مجموعا به ۵۰ نفر کارت هدیه نقدی اعطا خواهد شد.

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «نه به کتاب نخواندن»  از ۱۲ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه در مصلای امام خمینی (ره) برپا می‌شود.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.