مسابقه قرآنی «بخوان»

0
به گزارش «فارسی مچ»،مسابقه بخوان یکی از برنامه‌های جانبی سی‌وپنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن بود که این مسابقه تا پایان ماه شعبان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ ، مسابقه بخوان مسابقه پیامکی است که در کنار مسابقات بین‌المللی قرآن کریم آغاز شد و تا پایان ماه شعبان‌المعظم ادامه دارد.

در این مسابقه شرکت‌کنندگان ۱۴ تصویر گرافیکی را مشاهده می‌کنند که محتوای هر کدام از آن‌ها با یکی از آیات قرآن ارتباط دارد و برای هر تصویر سه گزینه قرار داده شده که با مراجعه به قرآن کریم، گزینه‌ صحیح مشخص خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت شرکت در مسابقه می‌توانند عدد ۳۵ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۱۴ ارسال تا فرم سؤالات برای آنها ارسال شود. همچنین با مراجعه به سایت رسمی سازمان اوقاف و امور خیریه به نشانی www.oghaf.ir و یا سایت رسمی مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به نشانی www.quraniran.info نیز می‌توان فرم سؤالات را دریافت کرد.

بنابراین گزارش، شرکت‌کنندگان باید پس از پاسخ به سؤالات شماره گزینه‌های صحیح را درقالب یک عدد ۱۴ رقمی به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۱۴ ارسال کنند.

فرصت شرکت در مسابقه «بخوان» تا پایان ماه شعبان تمدید شده و قرعه‌کشی در روز اول ماه مبارک رمضان انجام و به قید قرعه به ۱۴ نفر از کسانی که پاسخ صحیح را ارسال کرده باشند کمک هزینه سفر به عتبات عالیات به ارزش یک میلیون تومان اهدا خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.