مسابقات آنلاین کتابخوانی «روستاییان فرزانه»

0
به گزارش «فارسی مچ»، سامانه مسابقات آنلاین کتابخوانی«روستاییان فرزانه» که توسط روستای دوستدار کتاب «امامزاده بزم» بوانات فارس راه اندازی شده است در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، رییس شورای اسلامی روستای امامزاده بزم با اعلام این مطلب به خبرنگار مهر ، گفت: سال گذشته ۴ مسابقه کتابخوانی در روستای امامزاده بزم با عناوین «قیام اندیشه» در حاشیه تعزیه تاریخی عاشورا، «خونه به خونه»، «ماهک و پرنده ها» در حاشیه پیاده روی ۱۵هزارنفری رضوی(ع) و «روستاییان فرزانه» به صورت فیزیکی برگزار شد اما در سال جاری تصمیم گرفته شد که افزون بر برگزاری این مسابقات، سامانه ای برای رقابت های کتابخوانی آنلاین ایجاد شود تا علاوه بر حذف کاغذ در فرآیند برگزاری مسابقه، افراد بیشتری فرصت حضور در مسابقات را پیدا کنند .
قاسم زراعتی با بیان اینکه سامانه مسابقات آنلاین کتابخوانی «روستاییان فرزانه» توسط موسسه آفتاب مهرصبا فارس به عنوان مجری طرح های کتابخوانی روستای دوستدار کتاب امامزاده بزم و با همکاری کمپین مروج کتابخوانیِ روستا طراحی و اجرا شده است گفت: این سامانه در سی و یکمین نمایشگاه کتاب تهران با حضور مدیرکل استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، معاون گردشگری استاندار فارس و سرپرست اداره کل ارشاد فارس در قالب برنامه های روز فرهنگ و هنر استان فارس رونمایی شد .
این فعال فرهنگی در تشریح سامانه مسابقات آنلاین کتابخوانی «روستاییان فرزانه»، گفت: این سامانه در پایگاه اطلاع رسانی حرفه ای روستای امامزاده بزم به آدرس ww.emamzadehbazm.gigfa.com راه اندازی شده است بر این اساس افراد با مراجعه به این پایگاه، می توانند کتاب الکترونیکی مورد نظر را دریافت کرده و در زمان مقرر با مراجعه به صفحه آزمون آنلاین در مسابقه شرکت کنند .
رییس شورای اسلامی روستای امامزاده بزم افزود: برای مسابقه شماره یک، کتاب «پنج داستان» از شاهکارهای جلال آل احمد انتخاب شده است که علاقه مندان تا ۵ خرداد ماه برای شرکت در مسابقه مهلت دارند .
زراعتی افزود: مسابقات آنلاین کتابخوانی در گستره ایران برگزار می شود اما اما جامعه هدف برای تبلیغات گسترده در فاز اول روستاهای شهرستان بوانات و استان فارس خواهد بود .
وی گفت: امسال روستای امامزاده بزم علاوه بر رونمایی از این سامانه با ارائه چند برنامه از جمله «نمایشگاه عکس فعالیت های ترویج کتابخوانی»، «معرفی نویسندگان و مشاهیر بوانات در قالب نمایشگه کتاب»، «عرضه کتاب تاریخ و فرهنگ و بوانات»، «انتشار بولتن روستای دوستدار کتاب امامزاده بزم» و … در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران حضور جدی داشت .
رییس شورای اسلامی روستای امامزاده بزم تاکید کرد: روستای امامزاده بزم از معدود روستاهای بدونِ کتابخانه ای است که عنوانِ روستای دوستدار کتاب ایران را به دست آورده و امسال تمام تلاش خود را برای ایجاد یک کتابخانه درخور نامِ این روستای تاریخی و هدف گردشگری متمرکز می کند .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.