فراخوان نوزدهم و بیستم جایزه مهرگان منتشر شد

0

به گزارش «فارسی مچ»، از دبیرخانه جایزه مهرگان، بر اساس این فراخوان از نویسندگان و ناشران دعوت شده تا در صورت تمایل، سه نسخه از هر عنوان کتاب منتشر شده خود را ارسال کنند.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ،مهلت ارسال آثار برای کتاب‌های چاپ اول سال 1396 تا پایان تیرماه 1397 و برای کتاب‌های چاپ اول سال 1397، حداکثر پایان اردیبهشت‌ ماه 1398 خواهد بود.
در بخش جایزه مهرگان ادب، رمان‌ها و مجموعه داستان‌های تالیف ‌شده و در بخش مهرگان علم، کتاب‌های تالیف یا ترجمه شده با موضوع «محیط زیست» داوری خواهند شد.
نویسندگان برای اطلاع از ارسال کتاب خود، می‌توانند موضوع را از طریق ناشر اثر پیگیری کنند و چنانچه به هر علتی کتاب توسط ناشر ارسال نشده بود، این کار توسط نویسنده بلامانع است.
رمان‌ها و مجموعه داستان‌هایی که چاپ اول آن‌ها در خارج از ایران و به زبان فارسی منتشر شده در این دوره از جایزه مهرگان ادب داوری می‌شود بنابراین نویسندگان می‌توانند کتاب‌های خود را که در بازه زمانی 21 مارس 2017 تا 20 مارس 2019 (سال‌های 96 و 97) چاپ شده، حداکثر تا 21 می 2019 (31 اردیبهشت 98) به دبیرخانه جایزه مهرگان ارسال کنند.
نشانی برای ارسال کتاب‌ها، تهران – صندوق پستی 555-19615 و ایمیل برای ارتباط و پیگیری امور mehreganprize@gamil.com است.
جایزه ادبی مهرگان یا جایزه مهرگان ادب که سابقه برگزاری آن به سال 1378 بازمی گردد، تنها جایزه غیردولتی است که علاوه بر بخش های داستان و رمان، در حوزه محیط زیست و علم نیز جایزه اهدا می‌کند.
برگزیدگان نهایی هفدهمین و هجدهمین دوره این جایزه 7 اردیبهشت معرفی و تجلیل شدند.
در بخش مهرگان ادب، جایزه « یک عمر تلاش در عرصه نوشتن» و در بخش مهرگان علم، جایزه «یک عمر تلاش در عرصه محیط زیست» به دو چهره بزرگ و تاثیرگذار ادبیات و محیط زیست ایران تعلق خواهد گرفت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.